...

Wszechstronne wnętrze

Nowa Restauracja wybudowana w 2006 roku z nowoczesnymi wnętrzami tworzącymi ciepły klimat o każdej porze roku. W dyspozycji Państwa 15 stolików w dwóch oryginalnie wykończonych salach oraz sezonowo 20 stolików w ogródku letnim. …Ale to Nic w porównaniu z Daniami które serwujemy. Proponujemy ponad trzydzieœci rodzajów Wyœmienitej Pizzy o niebanalnych kompozycjach. Ponadto najsmaczniej grillowane mięsa takie jak Shoarma, Kebab, Steki z wykorzystaniem oryginalnych przypraw importowanych bezpoœrednio z krajów południowych.

…Ale to Nic w porównaniu z Daniami które serwujemy. Proponujemy ponad trzydzieœci rodzajów Wyœmienitej Pizzy o niebanalnych kompozycjach. Ponadto najsmaczniej grillowane mięsa takie jak Shoarma, Kebab, Steki z wykorzystaniem oryginalnych przypraw importowanych bezpoœrednio z krajów południowych.

 

...

Nasza Firma istnieje od 1997 roku. Nasz 14 letni sukces to wiara Naszych Drogich Klientów.

W nasze umiejętnośœci. Wiem, wiem… powiedzą Państwo, że to slogan, ale œśmiało mogę powiedzieć, że to najszczersza prawda. Początki były trudne, ale dawały dużo satysfakcji z tego, że mieliœmy dla kogo pracować. Nasz Lokalik miał trzy stoliki, a gdy siedziało przy nich łącznie 9 osób był taki œścisk, jak w autobusie po meczu. Pamiętam nasze pierwsze menu które składało się z dziesięciu rodzajów Pizzy.

 

...

Świeże sałatki

Na mniejszy apetyt proponujemy zawsze Œświeże, przygotowywane od ręki Sałatki do których podajemy wypiekany przez nas chlebek Pita. Zapraszamy również na Fantastyczne Tommy Burgery ze œświeżo grillowanej mielonej wołowiny, gdy nie mają Państwo zbyt dużo czasu. … a na koniec lub jak kto woli na początek... Œświeżo parzona kawa MK Cafe lub wspaniała szlachetna Herbata Dilmah w kilkunastu aromatach oraz desery przygotowywane przez naszego cukiernika. Prawie wszystkie dania mogą Państwo zamówić telefonicznie , bądźŸ online (wkrótce) a My dostarczymy je pod wskazany adres. Chciałbym zapewnić Państwa, że do produkcji naszych potraw używamy tylko najlepszych składników o najwyższej œświeżośœci. Serdecznie Zapraszamy


MENU W PLIKU PDF

 


JEDZ WYGODNIE.

            2 RÓŻNE ŚREDNIE PIZZE W CENIE JEDNEJ FAMILIJNEJ

 


Tutaj możesz zjeść i wypić,

widzisz bar? który stolik ? zadzwoń ! pooglądaj :)

...i miło spędzaj czas.

         

Taakie dania i napoje !!!

najlepsza pizza prawdziwe burgery pachnąca shoarma ziemniaki po chłopsku ...i coś do picia :)
         
 

Formularz kontaktowy

 

 

 

Pizza Presto - Łódź ul.Bartoka 20

Jeżeli masz uwagi dotyczące naszych usług - dzwoń.

tel. 42 673 94 17

tel. kom. 500 673 673