Wybierz do której pizzy dodać dodatek

Brak pasującej pizzy!

  
Wybierz do której pizzy dodać dodatek

Brak pasującej pizzy!

  

 

 

 

...

Wszechstronne wnętrze

Nowa Restauracja wybudowana w 2006 roku z nowoczesnymi wnętrzami tworzącymi ciepły klimat o każdej porze roku. W dyspozycji Państwa 15 stolików w dwóch oryginalnie wykończonych salach oraz sezonowo 20 stolików w ogródku letnim. …Ale to Nic w porównaniu z Daniami które serwujemy. Proponujemy ponad trzydzieœci rodzajów Wyœmienitej Pizzy o niebanalnych kompozycjach. Ponadto najsmaczniej grillowane mięsa takie jak Shoarma, Kebab, Steki z wykorzystaniem oryginalnych przypraw importowanych bezpoœrednio z krajów południowych. Hitem ostatnich lat w naszej restauracji są świeżo grillowane burgery wołowe podawane w bułkach maślanych wypiekanych na miejscu. Do tego prawdziwe belgijskie Frytki oczywiście z majonezem lub naszym domowym ketchupem. Wszystko należy popić lemoniadą domową robioną ze świeżej cytryny.

 

...

Nasza Firma istnieje od 1997 roku. Nasz 14 letni sukces to wiara Naszych Drogich Klientów.

W nasze umiejętnośœci. Wiem, wiem… powiedzą Państwo, że to slogan, ale œśmiało mogę powiedzieć, że to najszczersza prawda. Początki były trudne, ale dawały dużo satysfakcji z tego, że mieliœmy dla kogo pracować. Nasz Lokalik miał trzy stoliki, a gdy siedziało przy nich łącznie 9 osób był taki œścisk, jak w autobusie po meczu. Pamiętam nasze pierwsze menu które składało się z dziesięciu rodzajów Pizzy.

 

...

Świeże sałatki

Na mniejszy apetyt proponujemy zawsze Œświeże, przygotowywane od ręki Sałatki do których podajemy wypiekany przez nas chlebek foccacia. W tej chwili serwujemy 8 rodzajów sałatek z  tego aż 4 nowe propozycje z nowymi składnikami: falafel, kiszona rzepa czy dzikie kiszone ogórki. Zapraszamy również na Pierożki Samosa w trzech odsłonach, gdy nie mają Państwo zbyt dużo czasu. … a na koniec lub jak kto woli na początek... Œświeżo parzona kawa MK Cafe lub wspaniała szlachetna Herbata Dilmah w kilkunastu aromatach oraz Baklava własnej produkcji. Prawie wszystkie dania mogą Państwo zamówić telefonicznie , bądźŸ online (wkrótce) a My dostarczymy je pod wskazany adres. Chciałbym zapewnić Państwa, że do produkcji naszych potraw używamy tylko najlepszych składników o najwyższej œświeżośœci. Serdecznie Zapraszamy


MENU W PLIKU PDF

 


JEDZ WYGODNIE. MIEJ 16 KAWAŁKÓW ZAMIAST 8.

            DWIE  ŚREDNIE PIZZE (30 cm) W CENIE JEDNEJ FAMILIJNEJ (42 CM)

 

Zapraszamy do skorzystania z najlepszej oferty w Łodzi jaką jest DUOPIZZA. Proponujemy Dwie Pizze Średnie ( 30 cm ) w cenie jednej Pizzy Familijnej ( 42 cm ).Po prostu gdy chcesz zamówić Duopizze poproś o to naszą obsługę. Pizze mogą być zarówno Dwie takie same jak i Dwie zupełnie różne. Aby obliczyć cenę Dwóch jednakowych DuoPizz najprościej bierzemy po prostu cene jednej familijnej. Aby policzyć cenę Dwóch różnych Duopizz należy zsumować połowę jednej Pizzy familijnej i połowę drugiej Pizzy familijnej. Prawda ,że to Super Promocja?

Oferta ta jest dla tych wszystkich klientów którzy rozumieją , że wygodniej je się Pizzę mniejsze i są one bardziej podzielne bo zamiast 8 kawałków Pizzy mamy ich 16. Zapraszamy gorąco do skorzystania z oferty która prawdopodobnie zostanie z nami na stałe , bo zyskuje ona coraz większą rzeszę zadowolonych klientów.

UWAGA!!! Z oferty DUOPIZZA wykluczona jest Pizza nr 20-Zrób ją z 7.


Tutaj możesz zjeść i wypić,

widzisz bar? który stolik ? zadzwoń ! pooglądaj :)

...i miło spędzaj czas.

         

Taakie dania i napoje !!!

najlepsza pizza prawdziwe burgery pachnąca shoarma ziemniaki po chłopsku ...i coś do picia :)
         
 

Formularz kontaktowy

 

 

 

Pizza Presto - Łódź ul.Bartoka 20

Jeżeli masz uwagi dotyczące naszych usług - dzwoń.

tel. 42 673 94 17

tel. kom. 500 673 673