Wybierz do której pizzy dodać dodatek

Brak pasującej pizzy!

  
Wybierz do której pizzy dodać dodatek

Brak pasującej pizzy!

  

 

 

...

Wszechstronne wnętrze

Tak,tak jesteśmy z Państwem już 18 lat.  dyspozycji Państwa 15 stolików w dwóch oryginalnie wykończonych salach oraz sezonowo 20 stolików w ogródku letnim. …Ale to Nic w porównaniu z Daniami które serwujemy. Proponujemy ponad trzydzieœci rodzajów Wyœmienitej Pizzy o niebanalnych kompozycjach. Ponadto najsmaczniej grillowane mięsa takie jak Shoarma, Kebab, Steki z wykorzystaniem oryginalnych przypraw importowanych bezpoœrednio z krajów południowych. Hitem ostatnich lat w naszej restauracji są świeżo grillowane burgery wołowe podawane w bułkach maślanych wypiekanych na miejscu. Do tego prawdziwe belgijskie Frytki oczywiście z majonezem lub naszym domowym ketchupem. Wszystko należy popić lemoniadą domową robioną ze świeżej cytryny.

 

...

Nasza Firma istnieje od 1997 roku.

Nasz 14 letni sukces to wiara Naszych Drogich Klientów.

Wiem, wiem… powiedzą Państwo, że to slogan, ale œśmiało mogę powiedzieć, że to najszczersza prawda. Początki były trudne, ale dawały dużo satysfakcji z tego, że mieliœmy dla kogo pracować. Nasz Lokalik miał trzy stoliki, a gdy siedziało przy nich łącznie 9 osób był taki œścisk, jak w autobusie po meczu. Pamiętam nasze pierwsze menu które składało się z dziesięciu rodzajów Pizzy.

 

...

Świeże sałatki

Na mniejszy apetyt proponujemy zawsze Œświeże, przygotowywane od ręki Sałatki do których podajemy wypiekany przez nas chlebek foccacia. W tej chwili serwujemy 8 rodzajów sałatek z  tego aż 4 nowe propozycje z nowymi składnikami: falafel, kiszona rzepa czy dzikie kiszone ogórki. Zapraszamy również na Pierożki Samosa w trzech odsłonach, gdy nie mają Państwo zbyt dużo czasu. … a na koniec lub jak kto woli na początek... Œświeżo parzona kawa MK Cafe lub wspaniała szlachetna Herbata Dilmah w kilkunastu aromatach oraz Baklava własnej produkcji. Prawie wszystkie dania mogą Państwo zamówić telefonicznie , bądźŸ online (wkrótce) a My dostarczymy je pod wskazany adres. Chciałbym zapewnić Państwa, że do produkcji naszych potraw używamy tylko najlepszych składników o najwyższej œświeżośœci. Serdecznie Zapraszamy

 


MENU Pina W PLIKU PDF

MENU Tommy Burger W PLIKU PDF

 


   DuoPizza to możliwość zamówienia 2 sztuk pizzy w niższej Cenie.   

Można teraz komponować zastawy dwóch pizz w dwóch różnych rodzajach tzn. pizza classic i prawdziwa pizza napoletana. To się naprawdę opłaca.

            

 


Tak było całkiem niedawno,

 bar który stolik ? zadzwoń ! pooglądaj :)

...i miło spędzaj czas.

         

 a tak jest teraz :)!!!

nowy bar i najlepsza pizza wypiekana na drewnie prawdziwie włoska we włoskim piecu
         
 

Formularz kontaktowy

 

 

 

Pizza Presto - Łódź ul.Bartoka 20

Jeżeli masz uwagi dotyczące naszych usług - dzwoń.

tel. 42 673 94 17

tel. kom. 500 673 673